Aktualności

Zobacz co u nas nowego

Pamiątkowe medale z Parku Linowego

Relaks Perła Serpelic

Aby wspomnienia i emocje związane z wspinaczką po Parku Linowym zostały z Wami na dłużej, przygotowaliśmy pamiątkowe medale. Pokonaliście trasy Rodzinnego Parku Linowego w Serpelicach? Brawo! Nie brakuje Wam odwagi i umiejętności. Zabierzcie ze sobą do domu pamiątkowe medale, które będą Wam przypominały wspaniałe chwile spędzone na parku. Pamiątki są do kupienia w kasie Parku Linowego oraz recepcji O.W. Relaks Perła Serpelic.


Czytaj więcej  

Lipcowe kadry z Relaks Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic
Przedstawiamy Państwu kolejną porcję zdjęć z naszego kompleksu Relaks Perła Serpelic. Zachęcamy jednak do odwiedzenia Serpelic i Relaksu na żywo. Przyrodę najlepiej obserwować na własne oczy. W rozwinięciu wiadomości galeria zdjęć.

Czytaj więcej  

Przewodnik po Nadburzańskim Podlasiu

Relaks Perła Serpelic

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Tygiel Doliny Bugu przygotowało przewodnik po Nadburzańskim Podlasiu. Pozycja obejmuje gminy z terenu działania LGD. Nie mogło zabraknąć również okolic Serpelic. Znajdziecie tam Państwo wszystkie najważniejsze zabytki, atrakcje i miejsca godne uwagi z gminy Sarnaki i sąsiednich. Darmowy przewodnik otrzymacie Państwo na recepcji naszego Ośrodka Wypoczynkowego Relaks - Perła Serpelic.


Czytaj więcej  

Zabytkowe pojazdy w Relaks - Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic
Duże zainteresowanie wśród gości naszego ośrodka wypoczynkowego oraz turystów z Serpelic wzbudzają nasze pojazdy zabytkowe - bryczki oraz motor. W rozwinięciu wiadomości mała galeria zdjęć naszych pojazdów. Najlepiej je jednak zobaczyć na żywo i zrobić własne zdjęcie!

Czytaj więcej  

Majówka w Relaks - Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic

Rozpoczonyamy długi weekend w Relaks - Perła Serpelic. Od soboty 28 kwietnia do niedzieli 6 maja zapraszamy codziennie od 10:00 do 18:00. W tych godzinach otwarty będzie nasz Rodzinny Park Linowy oraz Bar. Możliwe przedłużenie godizn otwarcia! Mamy jeszcze wolne miejsca na majówkę w domkach letniskowych i Hoteliku. Serdecznie zapraszamy do pobytu w naszych progach. Pogoda zapowiada się wyśmienicie. Informacja o dostępności wolnych miejsc oraz rezerwacje pod numerem telefonu 500 421 200 lub emailowo kontakt@relaks-perlaserpelic.pl


Czytaj więcej  

Wiosna w Relaks - Perła Serpelic

Relaks Perła Serpelic

Wiosna zawitała do Serpelic. Przyroda bardzo szybko budzi się do życia i to widać. W rozwinięciu wiadomości aktualne zdjęcia z naszego ośrodka. Przypominamy również, że działa już Rodzinny Park Linowy. Zapraszamy Państwa w każą sobotę i niedzielę od 10:00 do 18:00. Cennik tutaj. W okresie długiego weekendu majowego od 1 maja do 6 maja działamy codziennie. Zachęcamy również do pobytu w Domkach Letniskowych i Hoteliku. Mamy ostatnie miejsca w Domkach Letniskowych i Hoteliku na Majówkę!
Rezerwacja:
tel. 500 421 200
kontakt@relaks-perlaserpelic.pl


Czytaj więcej